Szerelőt / szerviztechnikust keresünk

Az állás meghirdetésének dátuma: 2022. március. 1.
A pozíció nyitott

Vonzódsz a munkagépekhez, ipari technológiákhoz és még értesz is hozzájuk? Budapesten vagy környékén élsz, netán hajlandó lennén ideköltözni? Akkor talán te vagy a megfelelő jelölt! Olvasd el a feltételeket és jelentkezz!

Hívd Hajdu Jenő kollégánkat a +36 20 271 28 78 telefonszámon,
vagy jelentkezz a  email címen

Feladatok:

  • Az ügyfeleknél a meghibásodott munkagépek javítása, tervszerű karbantartása.
  • Munkagépek üzembe helyezése.
  • A Best Machinery arculatának képviselete az ügyfelekkel történő kapcsolatba lépés során.
  • A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése.
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása.
  • Időközönként külföldi tréningeken való részvétel.

 Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség. (Autószerelő, mezőgazdasági gépjavító, gépszerelő stb.)
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek. (Internet és MS Office használat, e-mailezés.)
  • B kategóriás jogosítvány.
  • Budapesti vagy Budapest környéki lakhely, de a szálláslehetőség is megoldható!
  • Megbízhatóság, önállóság.
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • Hegesztői szakvizsga.
  • Villamos, hidraulikus vezérléstechnikai jártasság.
  • Utazó szervizesként szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatáscsomag.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.
  • A Best Machineryre jellemző munkahelyi légkör. :)
  • Külföldi szakmai tréningek lehetősége.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Hívd Hajdu Jenő kollégánkat a +36 24 525 920 telefonszámon,
vagy jelentkezz a   email címen!

Nem te vagy a megfelelő jelölt? Oszd meg barátaiddal is a lehetőséget!

munkagép szerelőt keresünk

Szerelőt - szerviztechnikust keresünk

Szóljon hozzá!

Küldés (Ctrl+Enter)

Közösségi oldalaink

  • Facebook: bestmachinery
  • Twitter: BestMachineryHU
  • YouTube: user/Bestmachinerykft/

Nem találja?

Kövessen minket a Facebookon...

Tetszik? Kattintson és ajánljon!

feedburner logo Blog - RSS feed

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Elfogadja az adatvédelmi nyilatkozatot?*

Kérem, pipálja be a jelölőnégyzetet!

 Elfogadom
Név:*
E-mail cím:*

Adatvédelmi (GDPR) nyilatkozat
és adatvédelmi irányelvek,
Irányítási politika

Ki olvas minket?

Oldalainkat 258 vendég és 0 tag böngészi

hirlevel

Név: *
E-mail cím: *
A kitöltéssel elfogadja, hogy az adatait irányelveinknek megfelelően kezeljük.

x