Dél-Magyarországon élő
ÉRTÉKESÍTŐ/TERÜLETI KÉPVISELŐT
keresünk

A Best Machinery Kft. kereskedelmi szervezeti egysége új kollégát keres!

Jártas vagy az ipari termékek értékesítésében, netán kereskedői vénával születtél és van műszaki affinitásod, értesz a munkagépekhez? Akkor te vagy az emberünk, jelentkezz!

Hívd Blaskó Gergely kollégánkat a +36 20 966 26 02 telefonszámon,
vagy jelentkezz az  mail címen.

Feladatok:

  • A központhoz beérkező megkeresések teljes körű, személyes kiszolgálása a dél-magyarországi régióban.
  • A Best Machinery Kft. régiós ügyfeleinek időszakonkénti látogatása.
  • Ajánlatok készítése és kiadása.
  • Meghibásodás esetében első körös műszaki és technikai eligazítás, segítségnyújtás, a szerviz pontos tájékoztatása, triviális műszaki hibák elhárítása.
  • Új ügyfelek akvirálása. (Nem ez a domináns, napi meghatározó tevékenység!)
  • A versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése.

 Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Kereskedői kompetenciák megléte.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Műszaki affinitás és műszaki ismeretek - a termékismeret segítséggel történő elsajátítása végett.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Az angol műszaki szaknyelv ismerete.
  • Az iparágban (gépértékesítés vagy munkagép-javítás) szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatáscsomag. (Korrekt alapbér + generált árrés arányában fizetett jutalék.)
  • Gépkocsi, üzemanyagkártya, notebook, telefon.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.
  • A Best Machineryre jellemző munkahelyi légkör. :)

A munkavégzés helye

  • Dél-Magyarország (Szeged-Szentes-Szarvas-Gyula körzetében)

Jelentkezz most! Hívd Blaskó Gergely kollégánkat a +36 20 966 26 02 telefonszámon,
vagy jelentkezz a  email címen!

Nem te vagy a megfelelő jelölt? Oszd meg barátaiddal is a lehetőséget!

 asszisztens kép

Szóljon hozzá!

Küldés (Ctrl+Enter)

Közösségi oldalaink

  • Facebook: bestmachinery
  • Twitter: BestMachineryHU
  • YouTube: user/Bestmachinerykft/

Nem találja?

Kövessen minket a Facebookon...

Tetszik? Kattintson és ajánljon!

feedburner logo Blog - RSS feed

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Elfogadja az adatvédelmi nyilatkozatot?*

Kérem, pipálja be a jelölőnégyzetet!

 Elfogadom
Név:*
E-mail cím:*

Adatvédelmi (GDPR) nyilatkozat
és adatvédelmi irányelvek,
Irányítási politika

Ki olvas minket?

Oldalainkat 252 vendég és 0 tag böngészi

hirlevel

Név: *
E-mail cím: *
A kitöltéssel elfogadja, hogy az adatait irányelveinknek megfelelően kezeljük.

x