Felsőfokú műszaki - lehetőség szerint mérnöki - képesítéssel rendelkező, tapasztalt világítástechnikai szakértőt keresünk!

A pozíció betöltésre került...

A Best Machinery Kft. LED lámpák (nem lakossági célú) értékesítésével foglalkozó divíziója üzletágvezetőt keres.

Műszaki diplomával rendelkezel és mindened a világítástechnika? A hidegfehér szó hallattán elsősorban nem a havazás ugrik be? Elkötelezett híve vagy a LED technológiának? Értesz is a szakterülethez?
Ha a 4 kérdésre igen a válaszod, akkor ne habozz, jelentkezz!

(A pozíció meghirdetésének dátuma: 2014.04.22)

világítástechnikai szakértő

Elvárások:
- felsőfokú - preferáltan mérnöki - alapdiploma,
- a világítástechnika terén szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
- angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (a gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartáshoz),
- a LED fényforrások magas fokú ismerete,
- jó kommunikációs és szervezési készség.

Feladatok:
- gyártókkal és beszállítókkal való kapcsolattartás, új beszállítók felkutatása,
- az üzletkötők szakmai és stratégiai támogatása, irányítása,
- a kiemelt ügyfelek és nagyobb projektek gondozása.

Amit kínálunk:
- versenyképes alapbér, teljesítmény arányos bónusz,
- szakmai utazási lehetőségek (elsősorban Kína, Tajvan stb.)
- egyedi juttatási csomag (felső-középkategóriás céges gépjármű, mobiltelefon használat stb.)

Munkavégzés helye: Budapest / Szigetszentmiklós

Jelentkezni szakmai önéletrajz küldésével a következő címen lehet:

Mi pofátlanul letegeztünk - ezért utólag is elnézést - ha jelentkezel, nyugodtan tegezz minket te is! Kérdésed maradt? Keresd Blaskó Gergely kollégánkat a +36 20 966 26 02 telefonszámon!

Nem te vagy a megfelelő jelölt? Ajánld barátaidnak a pozíciót!

Szóljon hozzá!

Küldés (Ctrl+Enter)

Közösségi oldalaink

  • Facebook: bestmachinery
  • Twitter: BestMachineryHU
  • YouTube: user/Bestmachinerykft/

Nem találja?

Kövessen minket a Facebookon...

Tetszik? Kattintson és ajánljon!

feedburner logo Blog - RSS feed

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Elfogadja az adatvédelmi nyilatkozatot?*

Kérem, pipálja be a jelölőnégyzetet!

 Elfogadom
Név:*
E-mail cím:*

Adatvédelmi (GDPR) nyilatkozat
és adatvédelmi irányelvek,
Irányítási politika

Ki olvas minket?

Oldalainkat 289 vendég és 0 tag böngészi

hirlevel

Név: *
E-mail cím: *
A kitöltéssel elfogadja, hogy az adatait irányelveinknek megfelelően kezeljük.

x