Az ország több régiójába
ÉRTÉKESÍTŐ/TERÜLETI KÉPVISELŐT
keresünk

A pozíció meghirdetésének időpontja: 2018.10.01.

A Best Machinery Kft. kereskedelmi szervezeti egysége új kollégát keres!

Jártas vagy az ipari termékek értékesítésében, netán kereskedői vénával születtél és van műszaki affinitásod? Akkor te vagy az emberünk, jelentkezz!

Hívd Blaskó Gergely kollégánkat a +36 20 966 26 02 telefonszámon,
vagy jelentkezz a blasko.gergely(kukac)bestmachinery(pont)hu mail címen.

Feladatok:

  • A központhoz beérkező megkeresések teljes körű, személyes kiszolgálása a nyugat-, dél,- közép- vagy kelet-magyarországi régiókban.
  • A Best Machinery Kft. régiós ügyfeleinek időszakonkénti látogatása.
  • Ajánlatok készítése és kiadása.
  • Új ügyfelek akvirálása. (Nem ez a domináns, napi meghatározó tevékenység!)
  • A versenytársak régiós aktivitásának nyomon követése.

 Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy kereskedelmi végzettség.
  • Kereskedői kompetenciák megléte.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • Műszaki affinitás - a termékismeret segítséggel történő elsajátítása végett.
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Az angol műszaki szaknyelv ismerete.
  • Az iparágban (gépértékesítés) szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatáscsomag. (Korrekt alapbér + generált árrés arányában fizetett jutalék.)
  • Gépkocsi, üzemanyagkártya, notebook, telefon.
  • Profi szakmai háttértámogatás és képzési rendszer.
  • Megfelelő munkavégzés esetén hosszú távú karrierlehetőség.
  • A Best Machineryre jellemző munkahelyi légkör. :)

A munkavégzés helye

  • Az ország több régiójába (Közép-, Kelet-, Dél-, Nyugat-Magyarország) is kollégát keresünk!

Jelentkezz most! Hívd Blaskó Gergely kollégánkat a +36 20 966 26 02 telefonszámon,
vagy jelentkezz a blasko(pont)gergely(kukac)bestmachinery(pont)hu email címen!

Nem te vagy a megfelelő jelölt? Oszd meg barátaiddal is a lehetőséget!

 asszisztens kép

Szóljon hozzá!

Küldés (Ctrl+Enter)

Közösségi oldalaink

  • Facebook: bestmachinery
  • Twitter: BestMachineryHU
  • YouTube: user/Bestmachinerykft/

Nem találja?

Kövessen minket a Facebookon...

Tetszik? Kattintson és ajánljon!

feedburner logo Blog - RSS feed

Iratkozzon fel hírlevelünkre!

Elfogadja az adatvédelmi nyilatkozatot?*

Kérem, pipálja be a jelölőnégyzetet!

 Elfogadom
Név:*
E-mail cím:*

Adatvédelmi (GDPR) nyilatkozat
és adatvédelmi irányelvek,
Irányítási politika

Ki olvas minket?

Oldalainkat 342 vendég és 0 tag böngészi

hirlevel

Név: *
E-mail cím: *
A kitöltéssel elfogadja, hogy az adatait irányelveinknek megfelelően kezeljük.

x